Simona KRAINOVÁ - ambasadorka MASTERSPORT.cz⏩
mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Výprodej

Baseballové pálky a baseballové vybavení

baseball

Baseball, jeden z nejoblíbenějších sportů v USA, válcuje i Česko!

Kromě solidní baseballové extraligy a baseballových hřišť, která u nás rostou jak houby po dešti, vídáme máchající amatérské nadhazovače a pálkaře i na dvorcích a v parcích.

Kromě baseballové pálky, rukavice, míčku a trochy rovného prostoru už totiž baseball víc nevyžaduje. Baseballové vybavení navíc nemusí být drahé, zvlášť pokud se rozhodnete pro výhodný baseballový set ( pálka, rukavice, míček ) z našeho sportovního e-shopu.

Baseballové sety pro rekreační hráče i začínající sportovce

Přestože opravdový baseballový zápas se neobejde bez dvou týmů o 9 hráčích, náhozy a odpaly můžete trénovat klidně i ve dvou!

Pokud si s baseballem teprve začínáte tykat baseballový set je pro vás to nejlepší řešení. Za velmi dobrou cenu máte k dispozici kvalitní pálku, míček i baseballovou rukavici pro chytání.

Pro nácvik odpalování doporučujeme pořídit si odpalovací stojan.

Vybíráme baseballové pálky a baseballové rukavice

Baseballovou rukavici drží pravák v levé a levák v pravé ruce, podobně jako hokejový gólman. Při výběru zohledněte velikost baseballové rukavice, která je vyjádřena čísly v popisku každé rukavice.

Baseballové pálky jsou k dispozici v dřevěném i kovovém provedení, přičemž oba materiály mají co do sebe a začátečníka určitě nezklamou. Baseballové pálky jsou rozděleny také na pálky pro seniory a juniory. Pro detailnější výběr využijte číslování.

Přečtěte si také:

Jak vybrat baseballovou pálku

Jak vybrat a udržovat baseballovou rukavici

Nebo přejděte rovnou do kategorie Baseball v našem e-shopu.

Chceš mít dopravu od 2 000 Kč ZDARMA? Vstup do MASTER SPORT active!
Zaregistrovat se