Simona KRAINOVÁ - ambasadorka MASTERSPORT.cz⏩
mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Výprodej

Připravte své tělo na sezonu! Pomohou vám posilovací stroje MASTER

Jaro je tady, a ani se nenadějeme, přijde léto a letní radovánky u vody. Jinak řečeno: nastal ideální čas začít formovat tělo na letní sezónu. Kdo se do posilování pustí nyní, vyhne se namáhavému a často násilnému shazování kilogramů a nabírání svalstva na poslední chvíli.

Zahajte svou přípravu v pohodlí svého domova na posilovacích strojích MASTER za příjemné ceny!

Tyto fitness stroje jsou efektivním nástrojem pro každodenní posilování, kdykoli to vyhovuje vám - ne majiteli fitness centra!

Posilovací přístroje MASTER se postarají o všechny svalové partie, které potřebujete trénovat.

Začněte cvičit už teď! Odměnou vám bude fyzická kondice i obdivné pohledy návštěvníků rekreačních zařízení!

Sexy bříško můžete mít i vy! Pomohou vám MASTER KING a posilovač AB RING.

Ploché břicho už nemusí být pouze nedostižným snem. Dosáhnete jej sice pouze vlastním úsilím, posilovací přístroj MASTER KING vám však práci velmi usnadní. Cvičení na něm je bezpečné a oproti klasickým sedům-lehům i velmi efektivní a pohodlné.

Posilovací stroj MASTER KING tvoří posilovací lavice s držadlem pro přitahování a jde o velmi skladný i levný prostředek, jak vyrýsovat břišní svalstvo (horní, dolní i šikmé).

3 minuty příjemného cvičení namísto 100 lehů-sedů. I takhle lze vyjádřit rozdíl mezi oblíbeným, leč málo účinným stylem posilování břicha a cvičením s  posilovačem AB RING!

Tento revoluční fitness přístroj využívá rotační pohyb, který otáčí vaše tělo a v pohybu je celý váš trup! To je však velmi stručná charakteristika toho, co tento fitness stroj umí.

Proto určitě zhlédněte také instruktážní videa, která naleznete pod popisky obou posilovacích strojů!

K atraktivní postavě patří vypracovaná hruď, ruce a stehna!

Nejen o tyto svalové partie se postará eliptický trenažér MASTER AIR! Cvičení založené na elipsovitém pohybu těla na tomto trenažéru je šetrné ke kloubům a navíc zaměstnává většinu vašich svalů. K dispozici je vám dostatečná zátěž (5 kg) i šikovný komputer s údaji o vašem cvičení.

Asi nejlevnější cestu k dokonalé postavě nabízí tento silič aneb posilovací kolečko MASTER Slider, který pořídíte doslova za pár stovek! Ovšem, co všechno tahle šikovná věcička dokáže, nejlépe pochopíte z instruktážního videa.

Chcete-li posilovat břicho, záda, ruce i ramena jedním pohybem a kdykoli se vám zachce, může být právě posilovací kolečko MASTER Slider tím nejlepším řešením!

Posilovací stroje MASTER vás budou doprovázet na cestě za dobrou fyzickou kondicí a štíhlou postavou!

Chceš mít dopravu od 2 000 Kč ZDARMA? Vstup do MASTER SPORT active!
Zaregistrovat se