AIRTRACK: skákejte doma jako na trampolíně⏩
mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Výprodej
MASTERSPORT.CZ: naše ZMĚNA - vašeSLEVY⏩

AIRTRACK zkrotí každého malého divocha
Airtrack je nafukovací skákací žíněnka, která zlepší odraz a změkčí dopad. Je pružný, lehký a pevný. Kombinuje v sobě výhody trampolíny, skákacího hradu, pružinové podlahy (jako jsou v gymnastických tělocvičnách a jump centrech) a běžné dopadové žíněnky. Dá se na něm skákat, dělat přemety a salta nebo obyčejné kotouly.


Co je airtrack?


Airtrack vs. trampolína?!

Airtrack je něco jako menší bezpečnější „brácha“ trampolíny. Není tak vysoko nad zemí a pruží o něco méně, vzduchová výplň tlumí nárazy a dopad je měkčí a šetrnější pro klouby. Díky tomu je skákání pohodlnější a bezpečnější.

Airtrack je ideální jako předstupeň před trampolínou. Dítě si může skákání natrénovat nízko u země a pak přejít na vyšší trampolínu. Nejlepší je pak kombinace airtracku a trampolíny. V takovém případě budete mít hotové jump centrum přímo na zahradě.


TIP! Jaký airtrack vybrat a jak ho nastavit pro skákání?

Můžete vybírat z airtracků dlouhých 2 – 10 m, vysokých 10 – 30 cm a širokých 40, 100 nebo 150 cm.

Platí, že čím vyšší airtrack, tím větší variabilita pro skákání. Pružnost a pevnost airtracku se reguluje množstvím vzduchu – např. pokud budete mít 30 cm vysoký airtrack, můžete jeho výšku regulovat více než u airtracku 10 cm (ten nelze nafouknout příliš málo vzduchem, protože by se propadal k zemi). Vždy je potřeba myslet na to, kdo na airtracku bude skákat. Pro těžšího skokana airtrack nafoukněte víc, pro lehčího naopak méně. Všechny airtracky mají nostnost 200 kg na zemi, na vodě 100 kg.

  • Více vzduchu – pokud airtrack nafoukáte úplně na maximum, bude hodně natlakovaný a tím pádem hodně pevný, méně se při doskoku propadne.
  • Méně vzduchu – pokud airtrack nafouknete méně, tlak nebude tak velký a airtrack se při doskoku více propadne.
  • Délka airtracku je závislá jen na tom, kolik máte místa doma nebo na zahradě (airtrack lze používat i venku) a na tom, co na něm budete chtít dělat.
  • Kratší airtrack (2m, 3m) – pro běžné domácí skákání úplně stačí, vleze se do obýváku, dětského pokoje nebo na chodbu. Délka vyjde max. na jeden trik, pro více triků za sebou je lepší delší airtrack.
  • Delší airtrack (4m a více) – pokud máte doma hodně místa, je delší airtrack vždycky lepší. Dá se na něm udělat více triků za sebou. Obecně je pak delší airtrack vhodný spíš do tělocvičen a jump center, kde je hodně místa.
  • Nejdelší airtrack (10m a více) – takto dlouhý airtrack si můžete buď přímo koupit nebo si jej můžete vyrobit spojením několika (stejně vysokých) airtracků k sobě skrze spojovací díl tzv. trackconnect. Nejlepší je trackconnect s klínkem, který dokonale vyplní prostor mezi dvěma airtracky.

Airtrack pro malé gymnasty


Airtrack pro parkouristy


TARY EDITION - limitovaná edice airtracků

Airtracky s podpisem youtubera a parkouristy Taryho

tary edition airtrack

2 rozměry:

2m TARY airtrack
200 x 100 x 10 cm
Zobrazit
3m TARY airtrack
300 x 100 x 10 cm
ZobrazitNaše airtracky používají i velká jump centra

Airtrack o rozměru 600 x 150 x 20 cm v Jump aréně Tábor

Chcete si airtrack jenom vyzkoušet? Půjčte si ho >>>Chceš mít dopravu od 2 000 Kč ZDARMA? Vstup do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte se