mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Výprodej

Vypadněte z města! Mrkněte, kam v Česku vyrazit na stanovačku


Stanování je skvělá příležitost, jak na chvilku utéct od každodenního shonu a být blíže přírodě. Pokud jste zvyklí na ruch velkoměst, je to možnost, jak vystoupit ze své komfortní zóny a načerpat spoustu nových zážitků s rodinou nebo přáteli.

Máme pro vás několik tipů, kam se v Česku vydat po stan a užít si přírodu.

Jižní Čechy

Camp Bezdrev

Camping restaurant Bezdrev se nachází v lesnatém prostředí jižních Čech. Nachází se 8 km od centra Českých Budějovic a v blízkosti najdete například zámek Hluboká nad Vltavou, adrenalinové a lanové centrum Relax park nebo ZOO Ohrada a Lovecký zámek. Kemp je obklopen přírodou, památkami, najdete zde velké množství cyklistických tras a turistických cílů.

Kemp Tušť

Rekreační středisko Tušť najdete v krásné oblasti u Suchdolu nad Lužnicí a je ideálním místem pro rodinnou stanovačku s dětmi. To své si najde opravdu každý, v kempu je, mimo jiné, volejbalové hřiště, pingpongový stůl i travnatý prostor na fotbálek. Pobyt si zde užijí také rybáři, k rekreačnímu středisku je přiřazeno 5-rybníků.Střední Čechy

Kemp Zelené údolí s bazény

Kemp ZELENÉ ÚDOLÍ leží v obci Mladějov v Čechách, s výhledem na Trosky, v srdci Českého ráje, v údolí, které obklopují lesy. V kempu najdete dva bazény (pro plavce, pro děti). V okolí je mnoho turistických zajímavostí, jako například již zmíněný hrad Trosky, či Prachovské skály, zámeček Humprecht nebo hrad Kost.

Autocamp Sedmihorky

Autocamp Sedmihorky leží v srdci chráněné krajinné oblasti a geoparku UNESCO Český ráj. V blízkém okolí kempu můžete navštívit Hruboskalské skalní město a velké množství přírodních památek a úkazů. Pokud hledáte aktivní dovolenou spojenou s turistikou, horolezectvím, cyklistikou, jízdou na koni, apod., jsou Sedmihorky to pravé pro vás.Morava

Camping Vranovská pláž

Kemp Vranovská pláž je situována v nádherné lokalitě Jižní Moravy přímo na břehu Vranovské přehrady. Kemp je obklopen historickými městy, památkami i přírodními zajímavostmi. Na všechny atraktivní místa se pohodlně dostanete po turistických, cykloturistických či vinných stezkách. Své si zde najdou jak rodiny s dětmi, skupiny kamarádů, tak sportovci.

Autokemp Budišov nad Budišovkou

V Budišově nad Budišovkou si na své přijdou rodiny s dětmi, milovníci přírody, houbaření a cykloturistiky. Sportovci zde mohou využít hřiště na volejbal a nohejbal, stolní tenis, je možné si zapůjčit náčiní na badminton, tenis, nebo třeba vyjet na kolech. Děti se bude líbit hřiště s nafukovací trampolínou.Slezsko

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

Kemp se nachází v krásném prostředí podhůří Beskyd. V blízkosti najdete cyklistické trasy, turistické cíle, a pro milovníky vody i aquapark Frenštát. V kempu je také letní kino a program s animátory. Nadšenci aktivních dovolených si mohou vypůjčit kola nebo koloběžky a udělat si výlet v krásném prostředí Beskyd.

Autokemp Olešná

Autokemp Olešná leží v rekreační zóně u přehrady Olešná s výhledem na Beskydy. V blízkosti kempu můžete navštívit například Letní a Krytý aquapark Olešná. Uvnitř areálu jsou cyklostezky a trasy na in-line bruslení, sportovní hřiště, půjčovna motokár, loděk. Místo je také velmi oblíbenou destinací pro paddleboarding. Doporučujeme udělat si celodenní výlet na Lysou horu, navštívit hrad Štramberk a Hukvaldy, v blízkosti kempu najdete také vnitřní střelnici ve sportovní hale Polárka.


Vybavte se na úspěšnou stanovačku!Outdoor a camping


Chceš mít dopravu od 2 000 Kč ZDARMA? Vstup do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte se