mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Hurikán

Kolečkové brusle SPOKEY Evo černo-žluté

Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Základní informace
Recenze (0)
Otázky a odpovědi (0)

Kolečkové brusle SPOKEY Evo černo-žluté - Základní informace

Kolečkové brusle SPOKEY Evo.

Kolečkové brusle se velmi rychle dostaly na přední pozice oblíbenosti v kategorii individuálních venkovních sportů a bruslaře v současné době můžeme potkat na každém kroku.

Inline brusle jsou výborným sportovním doplňkem, který Vám umožní jedinečný zážitek ve všech věkových kategoriích. Nejen, že zlepšíte svůj zdravotní styl, ale také při pravidelném bruslení Vaše fyzická výkonnost půjde nahoru, ale také můžete prožít skvělou zábavu pro celou rodinu. Kolečkové brusle mohou milovníkům ledního hokeje výborně nahradit tento sport i v letním období.

Kolečkové brusle jsou dnes jednou z nejoblíbenějších městských sportovních aktivit a vlastnit jeden pár kvalitních bruslí by měl každý aktivní člověk. Není nic jednoduššího, než si obout brusle a vyrazit na výlet s přáteli nebo rodinou. Bruslení si užijí jak děti, tak i dospělí, nezávisle na tom, jestli jezdíte vytrvalostní závody, nebo se projedete kolem domu. Dejte svému tělu potřebnou porci pohybu a spojte příjemný výlet se sportem, který je v dnešní uspěchané době tak důležitý.

K bruslím patří kvalitní příslušenství, které Vám zajistí potřebný komfort při projížďkách. Nezapomeňte si proto vybrat vhodné chrániče a sportovní oblečení.

Technická data:
- určení: sport/inline/uni
- ložiska: ABEC7 2RS
- kolečka: 80 mm/82A PU
- podvozek: hliníkový
- vložka: profi
- zapínání: dvojitá spona s bezpečnostní pojistkou, suchý zip, šněrování
- dodatečný pár tkaniček ZDARMA
- max. váha uživatele: 100 kg
- délka stélky u vel. 42: 266 mm
- barva: žlutá/černá

Kolečkové brusle SPOKEY Evo černo-žluté - Recenze (0)

Kolečkové brusle SPOKEY Evo černo-žluté - Otázky a odpovědi (0)