Simona KRAINOVÁ - ambasadorka MASTERSPORT.cz⏩
mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Výprodej
MILIONOBRANÍ! Rozdáváme přes 4 miliónyve SLEVÁCH ⏩

MISS ČR Míša Salačová doporučuje

Vibrační stroj – nejlepší způsob jak setřást tuky i špatnou náladu!Nabalily se na vás tuky, zato fyzička a dobrá nálada se poděly, kdo ví kde? Dřív stačilo zajít do fitka a hned bylo všechno jinak. Ale dneska? Fitka jsou častěji zavřená než otevřená a doma se vám cvičit nechce? Nemáte motivaci, vybavení ani náladu?

Pořiďte si vibrační stroj a všechno to ze sebe jednoduše setřeste - tuky i špatnou náladu – a nalaďte se na ty správné vibrace!

Sama jsem vibrační stroj vyzkoušela a vše o něm jsem pro Vás sepsala do přehledné RECENZE! Konkrétně jsem testovala tento model. 👇

Vibrační posilovací stroj MASTER G1 Zobrazit

Tento model je ideální pro ty, kteří na vibračním stroji nikdy nestáli, ale rozhodně ho využijí i ti, co s tímto typem cvičení už mají zkušenost. Velké plus je to, že je malý a skladný. Uklidit ho můžete pod postel, do skříně, zkrátka nepotřebujete speciální úložný prostor.

Absolutně skvělá věc! Těch 15-20 minut na cvičení si opravdu najdeme všichni, navíc doma. ;)

Jaké jsou benefity cvičení na vibračním stroji?

 • Vibrace zvyšují efektivitu a účinnost cviků až 3x !
 • Pravidelné používání vibračního stroje pomůže s formováním postavy.
 • Je super i na hubnutí – právě efekt v tomto směru cítím i sama na sobě. Sice se nejedná přímo o aerobní cvičení, ale svaly se velmi intenzivně zapojují. Tudíž takové cvičení vám nahradí i běhání. Já tedy zapojení svalů na nohou cítím neskutečně. Opravdu po cvičení na tomto stroji máte onen známý pocit, že jste “něco dělali”.
 • Vibrační stroj má zdravotní účinky! Působení vibrací je přínosné proti bolestem kloubů a svalů, zlepšuje krevní oběh, je účinné také na celulitidu, snižuje tvorbu křečových žil. Samotné cvičení na vibrační plošině je skvělé i na zlepšení koordinace. Je perfektní taky pro posílení pánevního dna.
 • Vibrační stroj můžete využívat na příjemné masáže svalů.

Není nutné cvičit každý den, já mám režim obden a maximálně mi to vyhovuje. Druhý den mají svaly vždy prostor na regeneraci.

Jak na vibračním stroji cvičit?

 • Stroj nabízí mnoho možností cvičení. Můžete cvičit tak, jak jste zvyklí na podložce doma. Tím, že cvičíte na vibrační plošině, zvyšujete efektivitu cviků.
 • Vibrační stroj má jednoduché ovládání. Můžete ho ovládat buď přímo na displeji nebo přes dálkový ovladač. Vybrat si můžete manuální nebo přednastavený program.
 • U manuálního program si můžete zvolit rychlost vibrací – k dispozici je až 120 úrovní rychlostí! Vedle toho nabízí 11 přednastavených programů. Každý z nich má jinou úroveň, intenzitu a střídání frekvence vibrací.

I když se to může zdát na první pohled jednoduché, věřte, za pár minut cvičení na tomto přístroji se pěkně zapotíte.
A to mluvím ze své vlastní zkušenosti.

 • Cvičení je opravdu efektivní. Stačí 15 nebo 20 minut každý den a opravdu pocítíte, že se svaly během cvičení hodně zapojují. Je dobré cviky opakovat po kratších sériích, střídejte i typy cvičení.
 • Pokud nemáte s tímto typem cvičení zkušenosti, je dobré si jednotlivé cviky vyzkoušet, zjistit, jaká rychlost vám vyhovuje. Během cvičení je lepší stát s pokrčenými koleny.
 • Samotné cvičení na vibračním posilovacím stroji není vůbec obtížné, zvládne ho každý. Povrch přístroje tvoří speciální masážní podložka, která uvolňuje a masíruje akupresurní body. Neklouže, je skvělé cvičit i na boso.
 • Součástí balení jsou i posilovací gumy, které jednoduše připnete – a můžete efektivně posilovat i ruce.

Kde vibrační stroj koupím?

Vibrační posilovací stroj MASTER G1 pořídíte na e-shopu www.mastersport.cz. Najdete zde několik modelů – s nejrůznějšími funkcemi a úrovní. Vybírat můžete dle toho, zda jste začátečník, pokročilý, jaké máte od cvičení očekávání a také i dle toho, jak velký přístroj chcete.

Vibrační posilovací stroje


Chceš mít dopravu od 2 000 Kč ZDARMA? Vstup do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte se