mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Výprodej

Podmínky pro recenze a dotazy

Na našem webu jsou recenze a dotazy k produktům dostupné všem zákazníkům mastersport.cz a mastersport.sk, bez nutnosti přihlášení.

Příspěvky vyjadřují osobní stanoviska a názory daných autorů a my za ně neneseme žádnou odpovědnost, nicméně si vyhrazujeme právo zasahovat do komentářů, diskuzí a kopírovat texty pro naše účely, případně je mazat.

Do příspěvků není dovoleno vkládat reklamu, odkazy na konkurenci, spamy a jakýkoliv komerční obsah netýkající se předmětu příspěvku.

Nesmí být zveřejňovány příspěvky porušující zákony ČR nebo šířit činnosti, které jsou v rozporu s platnou legislativou ČR nebo dobrými mravy.

Zákazník vkládající recenzi či dotaz je povinen vyjadřovat se spisovně, bez vulgarismů, pokud možno stručně a výstižně, recenze a otázky slouží zákazníků při konečném rozhodování, pojďme si navzájem vyjít vstříc objektivním hodnocením.

Nejlevnejsisprort.cz a mastersport.sk je oprávněn tato pravidla měnit a veškeré změny jsou závazné od okamžiku publikování, při nedodržování těchto pravidel si vyhrazujeme právo omezit a nezveřejňovat příspěvky konkrétního uživatele.

Platnost od 1.1.2017