mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Hurikán

Snowboard vázání FLOW NX2 SE neon/lime

Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Základní informace
Recenze (0)
Otázky a odpovědi (0)

Snowboard vázání FLOW NX2 SE neon/lime - Základní informace

Snowboard vázání FLOW NX2 SE je nadupané vázání, které určuje nové standardy pro nejvyšší úroveň ježdění. Je nabité těmi nejlepšími funkcemi pro bezkonkurenční jízdu v parku, rampě, backcountry či kdekoliv mezi tím. Patka složená ze tří částí obsahuje hliníkové pouzdro pro lepší reakci a speciální TWEAK Apex.6 SupportPanel, který umožňuje větší pružnost horní části patky a její rotaci do stran. Baseplate obsahuje exkluzivní OC-Kush gel pro maximální odpružení.

Hiback
ModBack Hibacks - modulární opěrka rozdělená na spodní a horní zónu použitím silného a spolehlivého heelcupu z hliníkové slitiny.
N.A.S.T.Y. (New Active Strap Technology) - zbrusu nová technologie pro rok 2013, funguje velmi jednoduše tak, že při odklopení patky se zároveň odklopí směrem dopředu nártový strap a uvolní tak místo vaší noze. Při vrácení patky do svislé polohy se vrátí i strap na své místo a pevně obemkne vaši botu. Nikdy to nebylo snazší.
Tweak Factor Apex.6 - freestylově orientovaný support panel z měkkého urethanu poskytuje střední podporu a volnost pohybu do boku

Strapy
Hybrid PowerCapStraps - revoluční hybridní strap spojuje to nejlepší z klasického Flow SpeedEntry strapu a konvenčního strapu SideEntry.

Baseplate
Rockered Baseplate - všechny Flow baseplaty jsou designované tak, aby přenášely energii přímo do prkna, bez ztráty přirozeného pocitu z jízdy.
LandingPads - měkké polštáře z EVA materiálu pro ztlumení nárazů a dopadů.
OC-Kush - základna je odpružená pro absorpci nerovností a tvrdých dopadů.

Přezky
LSR-Buckles - inovativní přezky vám nabízí nové možnosti snadného utažení vašeho vázání přesně tak, jak potřebujete.

Tuhost (1-5)
4

Snowboard vázání FLOW NX2 SE neon/lime - Recenze (0)

Snowboard vázání FLOW NX2 SE neon/lime - Otázky a odpovědi (0)