mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Hurikán

Zdravé brownies ze 3 surovin

Máte doma přezrálé banány? Udělejte si brownies! Tato "buchta" je oblíbeným kakaovým dezertem, na kterém si pochutná téměř každý. My pro vás nyní máme upravený recept jen ze tří surovin - v brownies tedy není žádná mouka ani cukr! Potřebujete pouze banány, ovesné vločky a kakaový prášek. Dezert je plný vitamínů a vlákniny z vloček.

Pokud tedy rádi mlsáte, ale chcete se udržet fit, tento zdravý recept je to pravé pro vás.

Co budete potřebovat?

Jak na to:

Banány oloupeme a rozmixujeme nebo rozdlabene vidličkou do jemné kaše. Přidáme vločky a mícháme, dokud nám nevznikne jednotné těsto. Nakonec přisypeme kakaový prášek - čím více ho dáme, tím bude těsto hutnější a výsledné brownies budou více chutnat po kakau. Do těsta můžete přidat také kousky hořké čokolády nebo najemno drcené oříšky. My jsme použili na posypání keshu oříšky.

Předehřejte troubu na 180°C. Hotové těsto přelijte do plechu vyloženého pečicím papírem nebo vymazaného máslem a pečte cca 20 minut, dokud horní krusta nebude pevné konzistence.

Tímto jednoduchým postupem získáte skvělé brownies, které jsou bez přidaného cukru a mouky, ale plné dobré chuti a zdravých složek. Tyto brownies jsou ideální pro ty, kteří chtějí užívat si sladkosti bez viny spojené s tradičními recepty. Navíc je to skvělý způsob, jak využít přebytečné banány a přidat do své stravy ovesné vločky, které jsou bohaté na vlákninu a další důležité živiny.


Vyzkoušejte tento recept a pochutnejte si na lahodných brownies, které mohou být skvělou alternativou k tradičním sladkostem plným rafinovaného cukru a nezdravých tuků.

Chceš mít dopravu od 2 000 Kč ZDARMA? Vstup do MASTER SPORT active!
Zaregistrovat se