mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Výprodej

O SPOLEČNOSTI

Jsme česká firma MASTER SPORT s.r.o. a na e-shopu www.MASTERSPORT.cz prodáváme sportovní vybavení pro rodiny s dětmi i singles lidi.

Fungujeme už od roku 2004, kdy si dva kamarádi, naši majitelé a velcí sportovci, Aleš a Víťa řekli, že budou cvičit doma. Na internetu ale nic moc na domácí cvičení nenašli a zjistili, že objevili díru na trhu. Rozhodli se ji zaplnit a založili doménu 4fit.cz a vrhli se do internetového prodeje fitness vybavení a taky trampolín. E-shop rostl a bylo jasné, že už není jen pro fitnessáky. Vznikl www.nejlevnejsisport.cz a taky jsme rozjeli prodej na Slovensku na e-shopu www.najlacnejsisport.sk. Na těchto e-shopech jsme fungovali více než 15 let a v roce 2021 jsme přešli na e-shop www.MASTERSPORT.cz a www.MASTERSPORT.sk


Máme vlastní značku

Jak postupně rostly požadavky na kvalitu a design, rozhodli se Víťa a Aleš zavést vlastní značky MASTER® (fitness a sportovní potřeby) a MASTERJUMP® (airtracky, trampolíny). Na značky vlastníme ochranné známky, která představuje záruku kvality a nezaměnitelnosti s jinými výrobky. S našimi značkami se můžete potkat nejen na našem e-shopu, ale také u vybraných obchodních partnerů v České republice i na Slovensku. Naše společnost v rámci akce „Projekt na ochranu práv průmyslového vlastnictví – MASTER SPORT, s.r.o.“ získala ochranné známky na své exkluzivní produkty. Tento projekt je podpořen dotací z Evropské Unie.

Co prodáváme?

Nejvíce se soustředíme na sportovní vybavení pro rodiny s dětmi. Prodáváme airtracky (co je airtrack?), koloběžky, paddleboardy, skateboardy, trampolíny, bazény, věci na zahradu (houpačky, branky, sítě) a taky stolní tenis. Pozadu nezůstáváme ale ani ve fitness - prodáváme běžecké pásy, elipticaly, rotopedy, drobné fitness vybavení. Většinu výrobků prodáváme pod našimi značkami, ale vedle ní doplňujeme sortiment kvalitními výrobky velkých světových značek. Více o značkách zde. Máme opravdu širokou nabídku - až 3 000 druhů sportovního a zábavního zboží. Chceme, aby se rodiny s dětmi, ale i singles lidi nebo páry naše sportovní vybavení využívali naplno a strávili s nimi svůj volný čas aktivně a s radostí.zoomimg
zoomimg
zoomimg
zoomimg
zoomimg


Exportujeme

S naší značkou se můžete potkat nejen na našem eshopu, ale také u vybraných obchodních partnerů v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku.

Garance

Samozřejmostí je záruka 24 měsíců u všech výrobků a na vybrané produkty nabízíme nadstandardní záruku 3 až 5 let. Pokud se vyskytne problém, náš odborný personál a vyškolení technici vám pomohou problém vyřešit. Speciálně pro fitness stroje poskytujeme odborný servis a montáž po celé ČR.MASTER SPORT PŮJČOVNA

Chcete na dovolenou paddleboard, raft nebo koloběžku, ale nechce se vám ji kupovat? Potřebujete běžecký pás nebo rotoped ale jen na chvíli? Nekupujte, půjčujte!

Více info zde

Máme vlastní sklad

Sportovní potřeby skladujeme ve skladech o rozloze 5 000 m2 podlahové plochy. Díky tomu můžeme zboží okamžitě expedovat našim zákazníkům.


Pomáháme

Ne každý má v životě takové štěstí, že může naplno sportovat a žít plnohodnotný život, proto se velmi rádi zapojujeme do charitativních projektů na pomoc dětem i dospělým.

Komu pomáháme?

Věříme, že sport je zábava a zábava je sport. Tak prozkoumejte celý e-shop a sportujte a bavte se s námi!