mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Hurikán

Snowboard GRAVITY Fairy

Tento produkt již není v nabídce. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Základní informace
Recenze (0)
Otázky a odpovědi (0)

Snowboard GRAVITY Fairy - Základní informace

Snowboard GRAVITY Fairy

Holky chtějí taky jezdit. My to víme, a tak jsme právě pro naše nejmenší připravili dívčí model Fairy. Celodřevěný snowboard je lehký a snadno se ovládá, konstrukce prkna pomáhá lépe zvládat nesnadné začátky. Díky předvoskované skluznici můžete vyrazit z obchodu rovnou na svah.

Technická data:
- CAMBER Board - klasické prohnutí snowboardu, umožňuje nejstabilnější jízdu po hraně, přesnost a maximální možnou pružnost při odrazu do skoku. Ideální pro all-mountain snowboardy a pro freestyle s nejvyššími nároky na přesnost a velký odraz (pop).

- Twin-Tip - esence tvaru parkových prken. Stejná vzdálenost od špičky i patky umožní jízdu v přirozeném i opačném směru

- Woodore - všechny Gravity snowboardy jsou vyráběny ze 100% dřevěného jádra. Používá se kvalitní topolové dřevo doplněné o panely tvrdého, exotického dřeva.

- Biax (0°/90°) - nejčastěji používaný způsob laminace dodává snowboardu kvalitní pop a lehkou torzní flex. Díky tomu prkno lehce zatáčí a užijete si s ním spoustu zábavy na sjezdovkách i ve snowparku.Balení:
  • hmotnost balení: 10 kg

Snowboard GRAVITY Fairy - Recenze (0)

Snowboard GRAVITY Fairy - Otázky a odpovědi (0)