Simona KRAINOVÁ - ambasadorka MASTERSPORT.cz⏩
mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Výprodej

Jak pořídit bazén a utratit přitom málo peněz

Bazény jsou v dnešní době čím dál oblíbenější a staly se nedílnou součástí zahrad, chat a rodinných domů. To je dáno zejména jejich velmi přijatelnou cenou a vysokou kvalitou. Bazén si dnes může pořídit již opravdu každý ekonomicky aktivní člověk.

Bazén nám v létě přináší možnost příjemného osvěžení bez nutnosti cestování a placení vstupného. Zajišťuje také relaxaci po náročných dnech a přispívá tak k psychickému i fyzickému zdraví.

Výběr z nabídky bazénů na dnešním trhu je velmi pestrý, proto není problém pořídit svůj vlastní bazén za velmi dobrou cenu. V našem e-shopu mastersport.cz můžete nalézt levné bazény všech druhů, a to jak levné nafukovací bazény, či oblíbené prstencové bazény, tak také nadzemní bazény s pevnou konstrukcí.

Důležité je však si uvědomit, že samotnou koupi bazénu to pro vás s náklady úplně nekončí, je totiž třeba dále počítat i s provozními náklady.

Typy levných bazénů

Pokud hodláte pořídit bazén pro své děti, budete se pohybovat v nejlevnější kategorii bazénů vůbec. Velkou výhodou dětských bazénů je jejich snadná instalace, malá velikost, snadná údržba a vysoká bezpečnost, neboť žádný nafukovací bazén nemá ostré a pevné hrany, o které by se mohlo vaše dítě poranit.

Nafukovací bazén pro děti můžete pořídit buď s nafukovacím dnem nebo bez nafukovacího dna. Vybírat můžete z různých druhů i tvarů (obdelníkový, čtvercový, kruhový, oválný). V nabídce máme speciální bazény tzv. hrací centra, která mají skluzavky a spoustu zajímavých nafukovacích dekorací.
Nafukovací bazény a jejich instalace

K nafukovacím bazénům nepotřebujete žádné nářadí, prostě je jen nafouknete. Jsou tak velmi jednoduché a také levné, protože neobsahují žádné složité konstrukční prvky. Mohou být kruhové nebo obdélníkové. Pokud nechcete do svého nového bazénu investovat moc peněz, nafukovací bazény jsou ideální volbou právě pro vás.

Prstencové bazény

Prstencové bazény patří mezi jedny z nejoblíbenějších bazénů na trhu. Jsou také velmi jednoduché na montáž, protože je opět pouze napustíte vodou, ta jejich stěnu sama zvedne do požadovaného tvaru. Bazény jsou velmi bezpečné i pro děti, protože neobsahují žádné ostré hrany. Lze je umístit kamkoliv na zahradě. Prstencové bazény jsou také stále velmi levné.
Nadzemní bazény s pevnou stěnou

Montáž bazénů s pevnou konstrukcí je již o něco složitější. Stále ji však hravě zvládnete sami nebo s naší pomocí. Jejich výhodou je to, že je jejich stěna pořád kolmá, takže při koupání nepřicházíte o drahocennou koupací plochu. Jsou tedy vhodnější i pro plavání. Kromě toho mají vysokou odolnost a životnost. Při kupování nadzemních bazénů s pevnou konstrukcí je nutno počítat s o něco vyšší pořizovací cenou, pořád se však na trhu i v této kategorii bazénů dají nalézt velmi levné varianty.

Přečtěte si také :

Nadzemní bazén - ideální koupačka

Jak vybrat bazén a jeho příslušenství

nebo přejděte rovnou do kategorie Bazény na našem e-shopu.

Chceš mít dopravu od 2 000 Kč ZDARMA? Vstup do MASTER SPORT active!
Zaregistrovat se