Simona KRAINOVÁ - ambasadorka MASTERSPORT.cz⏩
mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Výprodej

Nezapomeňte se vybavit na vodní radovánky!

🌴Ať už se na dovolenou chystáte k moři nebo plánujete celé léto trávit na zahradě u bazénu, udělejte si vodní radovánky zábavné a pohodové. 🌴S našimi nafukovacím příslušenstvím do vody uděláte rozhodně nešlápnete vedle. Nejoblíbenější jsou samozřejmě nafukovací zvířata, jako labutě, jednorožci nebo třeba páv. U každého bazénu by pak nemělo chybět nafukovací lehátko, na kterém budete chytat bronz a užívat si pohodu. Pro děti pak pořiďte naufkovací kruh nebo rukávky, ať jsou ve vodě v bezpečí.

Nafukovací lehátka, zvířata, kruhy, míče a další za nízké ceny!

V našem e-shoupu mastersport.cz najdete opravdu širokou nabídku nafukovacích lehátek do bazénu různých tvarů, velikostí, barev a motivů a to už od pár desítek korun. Vybrali jsme pro pár tipů lehátek, pojďme se tedy na ně podívat:

NAFUKOVACÍ ZVÍŘATA🦄

Hitem posledních několika sezón jsou nafukovací zvířata. Na e-shopu máme spoustu druhů a rozměrů a některá z nich vám zaberou skoro celý bazén.

DĚTSKÉ NAFUKOVCÍ LEHÁTKO

Velice oblíbená jsou dětská nafukovací lehátka menších rozměrů s veselým barevným potiskem nebo třeba i průhledem pro sledování vodního světa pod hladinou. Tyto lehátka jsou vhodná pro děti od tří let. Sledujte naši momentální nabídku.

NAFUKOVACÍ LEHÁTKA PRO DOSPĚLÉ

Nafukovací lehátka vám zabezpečí maximální odpočinek na vodní hladině a taky nachytáte nějaký ten bronz. V nabídce máme různá lehátka - s polštářem, s držadly i bez držadel, pro 1 i více osob. Vybere si každý

Chcete si užiť maximálny komfort na vode? Kúpte si nafukovacie lehátko - kreslo. Nejedná sa len o klasické lehátko, možno ho zložiť a tým vám bude slúžiť ako kreslo.

NAFUKOVACÍ LEHÁTKA GUMOTEXTILNÍ

Gumotextilní nafukovací lehátka jsou určené nejen k vodě, ale jsou vhodné také na kempování. Lehátko je z jedné strany vyrobeno z opryžované bavlněné tkaniny a druhá strana lehátka je z PVC materiálu, všechny spoje jsou vulkanizovány.

Nafukovací míčPro větší zábavu ve vodě jsou tu nafukovací míče různých velikostí!

Chystáte se s rodinou či přáteli na dovolenou k moři? Nezapomeňte se podívat na naši nabídku nafukovacích míčů do vody, které nabízíme v nejrůznějších motivech a rozměrech.

U nás si vybere opravdu každý, všechny nafukovací míče u nás zakoupíte za velice nízké ceny!

Nafukovací kruhy, rukávky a vesty

Jestliže máte malé děti, které si ještě nejsou zcela jisti ve vodě, pořiďte jim pro větší bezpečnost nafukovací kruhy, rukávky nebo vestu.

S těmito nafukovacími pomůckami budou vaše děti ve vodě vesele řádit a vy budete určitě klidnější.

Přečíst také:

Jak postupovat při výběru bazénu a jeho příslušenství

Bazény Intex a bazény Bestway

Kompletní péče o váš bazén za dobrou cenu ? to je bazénové příslušenství na mastersport.cz

Nadzemní bazén - vhodný sezónní bazén pro děti

Bazénová písková filtrace - proč jsou pískové filtrace tak oblíbené?

nebo přejděte do kategorie nafukovací lehátka, nafukovací míče, kruhy, rukávky přímo v našem e-shopu.

Chceš mít dopravu od 2 000 Kč ZDARMA? Vstup do MASTER SPORT active!
Zaregistrovat se