Simona KRAINOVÁ - ambasadorka MASTERSPORT.cz⏩
mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Výprodej

Nadzemní bazén - ideální koupačka

Sháníte ideální bazén na léto?

Pak vězte, že nadzemní bazény jsou to nejlepší řešení, které nezruinuje Vaši peněženku ani nezdemoluje Vaši zahradu (jak tomu bývá u dražších, zapuštěných bazénů).

Nadzemní bazén snadno a svépomocí nafouknete, napustíte a vypustíte vodu, na konci sezony bazén sbalíte a uskladníte. Nenáročná je rovněž jejich údržba a filtrace.

Co je však hlavní: za několik tisíc korun pořídíte v e-shopu mastersport.cz kvalitní a prostorné nadzemní bazény, ve kterých si zařádí celá rodina!

Jaké jsou výhody nadzemních bazénů?

Oproti bazénům zapuštěným do vybagrované prohlubně, jejichž stavba se neobejde bez práce odborné firmy, která si za ni nechá patřičně zaplatit, kladou nadzemní bazény jen minimální nároky na montáž a stavební úpravy. Nadzemní bazény musí stát na pevném, rovném povrchu pokrytém ochrannou plachtou. Toť vše - žádné stavební úpravy, žádná rozbombardovaná zahrada. Nadzemní bazén můžete kdykoliv rozebrat, přemístit a zase složit. Vlastní montáž je jednoduchá, rychlá a zvládne ji kdokoliv doslova za pár minut.

Další výhodou nadzemních bazénů je zejména jejich finanční dostupnost. Nadzemní bazén si může dovolit vskutku každý. Levnější modely lze například zakoupit již za necelé tři tisíce nebo dokonce pod dva tisíce korun.

Nadzemní bazény dělíme na 2 typy:

  • prstencové nafukovací bazény obepíná po celém obvodu prstenec, který stačí nafouknout a dovnitř napustit vodu, která svým stoupáním bazén sama postaví. Tento filištínský způsob sestavení, kvalitní povrch, jednoduché vypouštění a pružná stavba z fólie (která je však citlivá na ostré předměty) činí z prstencových bazénů jedny z nejoblíbenějších bazénů na trhu.
  • bazény s pevnou konstrukcí jsou díky kovovému rámu stabilnější, jejich montáž je rovněž jednoduchá, přesto o něco náročnější než u nafukovacích bazénů.

Při výběru nadzemního bazénu bychom se měli rozhodovat hlavně podle rozměrů bazénu. V nadzemním bazénu, a to je asi jeho hlavní nevýhoda, si dospělý člověk v pravém slova smyslu moc nezaplave.Více než k plavání dospělých jsou však nadzemní bazény určeny pro plavání dětí a letní čvachtání celé rodiny!

Vnašem e-shopu máte na výběr z kovových a nafukovacích nadzemních bazénů s rozličnými rozměry, takže bez problémů najdete ten svůj!

Důvodem, proč zakoupit nadzemní bazén právě u nás, je také kvalitní písková či kartušová filtrace, ochranné plachty, schůdky, u vybraných bazénů pak další příslušenství k bazénům, které je už v ceně Vašeho bazénu

Přečtěte si také:

Jak postupovat při výběru bazénu a jeho příslušenství

Nezapomeňte se vybavit na vodní radovánky!

Písková nebo kartušová filtrace - podle čeho a jak vybrat

Dětský nafukovací bazén, letní čvachtání za pár kaček!

nebo přejďete rovnou do kategorie bazény v našem e-shopu.

Chceš mít dopravu od 2 000 Kč ZDARMA? Vstup do MASTER SPORT active!
Zaregistrovat se