mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Výprodej

Domácí fitko vás dostane zpět do formy"Ejhle, ony se ty kalhoty nějak zmenšily..." Možná se vám přesně tohle honí hlavou, když se ne a ne narvat do svých oblíbených džínů. Potom, co jsme si přes zimu dopřáli zasloužený relax, je načase se opět chystat na léto a dostat se do formy. Jak začít?

Nezoufejte a udělejte si vlastní fitko přímo doma. V našem e-shopu najdete vše, co pro domácí fitko potřebujete a navíc za super ceny. Můžete si vybrat, jestli chcete menší, střední nebo větší fitko, přesně podle toho, kolik máte doma prostoru.

Menší, střední nebo velká posilovna?

Pro domácí fitko nemusíte hned vyhrazovat celou místnost, stačí si udělat malý cvičící koutek třeba přímo v ložnici nebo obýváku. Pokud místem omezení nejste, dopřejte si více posilovacích strojů a pomůcek a cvičte spolu s partnerem nebo dětmi. Ať tak nebo tak, prvotní investice do posilovacích strojů a pomůcek se vám rozhodně vyplatí. Zkuste si jen v hlavě spočítat, kolik byste ročně dali za permanentku do svého oblíbeného fitness centra. Navíc momentálně není jisté, kdy a jak dlouho budou fitness centra normálně otevřená.

Malá posilovna

Pokud nemáte doma místo na více posilovacích strojů a sportovního náčiní, pořiďte si univerzální posilovací stroj, na kterém posílíte celé tělo. Přesně takový je vibrační posilovací stroj.

Vibrační posilovací stroj je praktický, zpevňuje rovnoměrně celé tělo a má pozitivní vliv na zdraví.

K vibračnímu stroji můžete dokoupit i pár menších činek a další fitness doplňky, které jsou uvedeny u střední a větší posilovny👇, ale hodí se i pro malinký posilovací roh. Ostatně fitko neznamená jen posilovací stroj, můžete si svoje fitko vybavit dle svého.

produkt

Vibrační posilovací stroje

Vyberte si

Střední posilovna

Pokud máte více místa, pořiďte si některý z posilovacích strojů. Ideální jsou rotopedy nebo běžecké pásy. V nabídce máme takové, které můžete rychle složit. K tomu si pořiďte pár dalších pomůcek, jako jsou ironbelly, balanční podložky a steppery a máte vše, co pro komplexní cvičení potřebujete.

produkt

Běžecké pásy

Vyberte si
produkt

Rotopedy

Vyberte si
produkt

Balanční podložky

Vyberte si
produkt

Steppery

Vyberte si

Dáváte před posilovacími stroji přednost cvičení s pomůckami a vlastní vahou? Kupte si jednotlivé pomůcky, které můžete využít přesně pro tento typ cvičení. Perfektní je například závěsný posilovací systém, který využijete doma a v létě i venku na zahradě nebo v parku.

produkt

Ironbelly

Vyberte si
produkt

Gymnastické míče

Vyberte si
produkt

Fitness posilovače

Vyberte si

Velká posilovna

Do velké posilovny určitě patří velké posilovací stroje a další cvičební pomůcky, díky kterým bude váš trénik opravdu komplexní. Pokud máte hodně místa, pořiďte si některý z našich profesionálních posilovacích strojů, eliptical nebo veslovací trenažéry. K tomu kupte činky, stepper a rozhodně i plyobox. Tato „bedna“ je ideální ke skákání a taky pro cross-fit trénink, má oblé hrany a díky výplni z husté pěny je pevná a zároveň měkká. Při nedoskočení tak nehrozí sedřená holeň, jak se při tréninku na běžných dřevěných bednách často stává.

Pokud se najde místo, pak určitě pořiďte posilovací lavici nebo posilovací brádla a k tomu zátěže na nohy a zápěstí pro ještě intenzivnější trénink.

produkt

Profesionální posilovací stroje

Vyberte si
produkt

Veslovací trenažéřy

Vyberte si
produkt

Elipticaly

Vyberte si
produkt

Posilovací lavice

Vyberte si
produkt

Zátěže na nohy, kotníky a zápěstí

Vyberte si
produkt

Plyobox

Vyberte si

Výhody domácí posilovny

Výhod domácího fitka je opravdu hodně.

  • Fitko si můžete zařídit úplně podle sebe.
  • Všechny stroje a sportovní náčiní máte jen pro sebe
  • Nemusíte nikam jezdit. Z práce jedete domů a vlastně rovnou do fitka
  • Je to nejefektivnější způsob využití času. Mezitím, co se bude péct koláč nebo oběd na druhý den, vy si v klidu zacvičíte.
  • Nemusíte se omezovat otevírací dobou
  • Nemusíte shánět hlídání pro děti. Můžete je zapojit a ukázat jim, jak se zdravě hýbat, třeba na dětském stepperu, na kterém se zabaví a zlepší fyzičku.

Chci svoje fitko

Potřebujete inspiraci? Přečtěte si:

Jak vybavit domácí posilovnu

Jak vybrat posilovací lavice, bench, šikmé lavice

Jednoruční činky (jednoručky) pro domácí posilování

5 nejlepších cviků na zpevnění břicha

Chceš mít dopravu od 2 000 Kč ZDARMA? Vstup do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte se