Simona KRAINOVÁ - ambasadorka MASTERSPORT.cz⏩
mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Výprodej

Proč používat recumbenty - posilovací stroje pro každého

Ne každý posilovací stroj je šetrný k vašim kloubům a svalům a zdaleka ne každý posilovací stroj může cvičícímu nabídnout komfort a vysokou nosnost, které jsou pro starší, hmotnější či zotavující se sportovce nutnou podmínkou. Recumbenty jsou posilovací stroje de luxe, které nabízejí mnoho programů a funkcí pro efektivní a pohodlné cvičení z vašeho domova.

Zájemce o recumbenty už nemusí odradit jejich zpravidla velmi vysoká cena! Náš internetový e-shop www.mastersport.cz nabízí i tyto posilovací stroje za ceny, které si můžete dovolit i vy. Pojďme se tedy na recumbenty podívat zblízka.

Recumbenty- pohodlné posilovací stroje pro každého

Recumbenty jsou v podstatě vylepšené rotopedy s horizontální, ocelovou konstrukcí umožňující snadné nasednutí. Tyto posilovací stroje jsou vybaveny pohodlnými a plně nastavitelnými řídítky, sedadlem a opěrkou zad.

Komfortní sezení, široké spektrum přesně nastavitelné zátěže (pomocí zátěžového kola), magnet. brzdný systém, a především nadstandardní multifunkční počítač vybavený LCD dotykovým displejem , který nabízí nadstandardní počet tréninkových programů stejně jako měří rychlost, čas, vzdálenost, spálené kalorie, tepovou frekvenci a další relevantní údaje.

To vše jsou základní výhody a vychytávky tohoto posilovacího stroje.

Zmínit je nutné také ekologičnost například tohoto recumbentu , jehož generátor poháníte vy sami - energií vyprodukovanou vaším cvičením!

Proč cvičit na recumbentech

Kromě výše zmiňované šetrnosti vůči životnímu prostředí bychom nalezli celou plejádu důvodů, proč upřednostnit recumbenty.

Předně: recumbenty nekladou cvičícímu žádné překážky a proto je skvěle využijí osoby bojující s obezitou ( recumbenty unesou přes 130 kg váhy ), starší sportovci i lidé, kteří podstupují poúrazovou rekonvalescenci.

Recumbenty využijete jak pro kondiční, tak pro redukční trénink - tréninkových programů pro několik registrovaných uživatelů je v computeru nainstalováno víc než dostatek. V neposlední řadě zmiňme i přesnou kontrolu odporu zátěže, přemístitelnost (počítač je napájen baterií, stroj kolečky) a adaptabilitu všech komponentů.

Kvalitní, moderní recumbenty za přijatelné ceny najdete na www.mastersport.cz!

Chceš mít dopravu od 2 000 Kč ZDARMA? Vstup do MASTER SPORT active!
Zaregistrovat se