Simona KRAINOVÁ - ambasadorka MASTERSPORT.cz⏩
mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Výprodej

Vhodný posilovač pro posilování břišních svalů

Kdo by nechtěl mít rovné, vypracované a sexy bříško?!

Posilování břišních svalů může být nudné, a pokud necvičíme správně, i neefektivní. Posilovač břišních svalů vám dává jistotu, že vaše poctivá námaha bude odměněna odpovídajícími, a hlavně viditelnými výsledky!

Představujeme Vám 3 posilovací stroje pro posilování břišních svalů, které Vám dopomohou k vysněné postavě, a to zdravou, ale i příjemnou a zábavnou cestou!

Posilovače břišních svalů z mastersport.cz v cenovém rozmezí 1000 až 1500 Kč se vyplatí i finančně (pro srovnání, roční permanentka do fitness centra vás vyjde na 5 až 7000 Kč)!

Posilovací lavice MASTER

Posilovače břicha MASTER změní váš názor na nenáviděné sedy-lehy!

Oproti sebetrýznění na podlaze nabízí posilovací lavice MASTER zaměřené na posílení břicha zdravé a příjemné cvičení, při němž plně zaměstnáte spodní, horní, střední i boční břišní svalstvo! Posilovače břicha MASTER jsou cenově dostupné a velmi skladné, vhodné pro ženy, muže, začátečníky i pokročilé sportovce!

Posilovací lavice MASTER Hyperextenze Bench 45

Dopřejte svému bříšku tolik námahy, kolik je schopné unést! Posilovací lavice MASTER Hyperextenze Bench 45 je šikmá lavička ideální pro posilování, cvičení břišních a zádových svalů. Stabilní ocelová konstrukce s protiskluzovými nožkami umožňuje bezpečné cvičení v domácím prostředí.

Posilovače břišních svalů z obchodu mastersport.cz vám neslibují zázraky, zato jistotu efektivního a zdravého posilování břicha, které vás, při dodržení pravidelnosti a správné techniky, dovede k vytoužené postavě!

Přečtěte si:

Domácí posilovna aneb jak vybavit domácí posilovnu

Domácí posilovací stroje a lavice z MASTERSPORT.CZ

Chceš mít dopravu od 2 000 Kč ZDARMA? Vstup do MASTER SPORT active!
Zaregistrovat se