mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Hurikán

Dětské houpačky na zahraduDětská houpačka na zahradu prostě patří!

Zavítáte-li v paměti do zahrad svého dětství, dětská houpačka či dětské houpadlo tam určitě nechybí. Dopřejte také vy svým dětem radost z houpání ve stínu zelených stromů. Houpání je činnost, která děti nejen zabaví, ale též prospívá jejich zdravému růstu a vývoji! Dřevěné i kovové houpačky a houpadla seženete v našem e-shopu sportovních potřeb za skvělé ceny!

Houpačky a houpadla pro takové to zahradní houpání

Jak to tedy vypadá s dětskými houpačkami na zahradu v našem e-shopu? Kliknete-li na kategorii dětské houpačky, otevře se vám nabídka dřevěných, kovových houpaček, ale i šplhacích žebříků a dalších atrakcí pro děti. A vybírat je opravdu z čeho, jak uznáte jistě sami.

Výběr houpačky na zahradu nemusí být snadný, ale my vám to zjednodušíme! Máte na zahradě stromy s pevnými větvemi anebo jiný předmět, který je možné zatížit houpačkou? V tom případě můžete vybírat z jednodušších anebo multifuknčních houpaček MASTER . K dispozici jsou též dřevěné nebo plastové houpačky s ohrádkou .

Pokud máte dětí vícero anebo nemáte kde svou houpačku zachytit, jsou k dispozici kovové zahradní houpačky s masivní konstrukcí a větší nosností. Jejich nespornou výhodou je to, že je postavíte kdekoliv, aniž byste potřebovali podporu stromů. Krom toho unesou kovové houpačky 1 až 3 děti, takže bude o zábavu postaráno!

Máte doma hyperaktivní dítě? Nechte ho se pohoupat!

Houpání má opravdu relaxační a uklidňující účinky, což zjistíte sami, jakmile na houpačku posadíte svého malého neposedu. Dětské houpačky však prospívají také zdravému fyzickému vývoji dítěte: pomáhají udržovat rovnováhu, nutí dítě ke správnému držení těla, rozvíjejí také jejich cit pro rovnováhu atd.

Ať už se rozhodnete pro dřevěnou či kovovou dětskou houpačku, vždy svým dětem poskytnete zdravou zábavu, která je jen tak neomrzí!

Dětské houpačky a houpadla, houpací sítě, skluzavky pro děti a jiné dětské atrakce nepatří k nejdražším sportovním produktům. Nákupem na mastersport.cz s nejnižšími cenami však můžete ušetřit i za houpačku!Vyberte si z kategorie Houpačky a houpací sítě


Dodací lhůta 5 pracovních dnů
Houpací křeslo SEDCO Bavlna Relax 103 x 56 cm
445 Kč
Dostupné od 25.08.2024
Žebřiny s příslušenstvím MASTER Ribs 7
Doprava zdarma
6 290 Kč

Celá kategorie

Přečtěte si také


Zahradní dětská houpačka kovová nebo dřevěná


Čti více


Chceš mít dopravu od 2 000 Kč ZDARMA? Vstup do MASTER SPORT active!
Zaregistrovat se