mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Hurikán

Zahradní dětská houpačka kovová nebo dřevěná

Dětská houpačka svou oblibou přerostla v symbol typické české zahrady. Zahradní dětské houpačky dřevěné, zavěšené na větvi, stejně jako kovové nebo plastové zahradní dětské houpačky představují rovněž velmi žádané artikly našeho sportovního obchodu. I proto jsme se rozhodli vyjít tímto článkem vstříc častému dotazu našich zákazníků, kterou zahradní houpačku si pořídit.


Dřevěná, nebo plastová dětská houpačka - několik rad jak vybírat

Při výběru houpačky je dobré položit si otázky, kde bude houpačka stát, kolik dětí ji bude používat, zda a kde ji budu moci uskladnit, kolik peněz hodlám do houpačky investovat.

  • Umístění houpačkydřevěné houpačky potřebují být svými lany zavěšeny např. za větev stromu nebo jiný silný předmět. Než si ji pořídíte, ověřte si, že to na vaší zahradě bude možné. Naproti tomu kovové houpačky již disponují konstrukcí z tyčí, na nichž celá houpačka stojí. Jediné, co u nich potřebujete, je rovný, tvrdý povrch.
  • Počet dětízatímco naše dřevěné houpačky jsou určeny pro 1 dítě, na kovových houpačkách si zadovádějí 2 až 3 děti současně, což by měli vědět především rodiče několika sourozenců nebo majitelé zahrad, kde se to v létě dětmi jenom hemží.
  • Uskladněnídřevěné houpačky mají tu výhodu, že je lze snadno a rychle očistit, utřít, a pokud je to nutné, i sbalit. Kovové houpačky musíme nejdříve složit dohromady a v případě potřeby zase rozmontovat. Přestože složení i rozložení houpačky není nijak složité, přeci jen zabere péče o kovovou houpačku více času a její uskladnění si žádá větší prostor.
  • Cenadřevěné i kovové houpačky pořídíte v e-shopu mastersport.cz za velmi výhodné ceny. Přesto se ceny jednotlivých typů liší: dřevěné houpačky zakoupíte už za několik stovek, ceny kovových se pohybují od tisíce korun nahoru. Řídit se při koupi houpačky pouze její cenou se určitě nevyplatí - znuděné děti, nucené se na houpačce střídat, by vám ve výsledku asi nepoděkovaly.

Zahradní houpačky pro děti se přirozeně liší také dalšími vlastnostmi: například tím, zda mají či nemají bezpečnostní ohrádku, nebo tvarem a provedením sedátka (co takhle houpací kruh? ). Pro náročnější jsou k dispozici také dvojhoupačky pro 2 děti. Tato dětská atrakce je jako stvořená pro prázdninové dovádění na zahradě, svého upotřebení dojde též na dětských či školních hřištích.

Přejeme hodně zdaru při výběru vaší zahradní houpačky a hodně radosti z houpání vašim dětem!


Vyberte si z kategorie Houpačky a houpací sítě na našem e-shopu


Skladem: 10 a více kusů
Zahradní houpačka MASTER houpací kruh 100 cm
Doprava zdarma
2 390 Kč
Dodací lhůta 5 pracovních dnů
Houpací křeslo SEDCO Bavlna Relax 103 x 56 cm
445 Kč

Celá kategorie


Přečtěte si také

Dětské houpačky na zahradu


Čti více


Chceš mít dopravu od 2 000 Kč ZDARMA? Vstup do MASTER SPORT active!
Zaregistrovat se