AIRTRACK: skákejte doma jako na trampolíně⏩
mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Výprodej
MASTERSPORT.CZ: naše ZMĚNA - vašeSLEVY⏩

Dělejte JÓGU!Zklidníte se, protáhnete se a navíc zpevníte těloUrčitě jste zaznamenali, že je jóga v poslední době stále populárnější. Divíte se proč?

Dnešní doba je plná stresu, povinností, termínů a na odpočinek zbývá velmi málo času. Zdá se, že je téměř nemožné, aby člověk stíhal odpočívat a ještě k tomu dělat něco pro své tělo. JÓGA je ideálním řešením, protože díky ní se dokonale protáhnete, prodýcháte tělo a psychicky si odpočinete. Nemusíte rovnou chodit na placené lekce jógy, můžete si udělat doma svoji malou jógovou oázu.

K cvičení jógy nepotřebujete žádné extra drahé jógové pomůcky, obzvlášť pokud s jógou začínáte nebo ji chcete jenom vyzkoušet.


Úplně Vám postačí základní jógová podložka. K ní si kupte jógový bloček, kterému se jinak říká také „kostka“ nebo „cihlička“. O bloček se můžete ve složitějších jógových pozicích opřít a cítit se v nich pohodlněji. Ideální je koupit si bločky rovnou dva, protože v některých pozicích se budete potřebovat zapřít oběma rukama, abyste byli stabilnější. Navíc vybrat si můžete z několika barevných variant. Pokud už to s jógou myslíte vážněji nebo chcete vyzkoušet něco nového, pořiďte si kruh na jógu, běžně používaný pro tzv. wheel jógu.

Jógový kruh Vám pomůže dostat se do takových jógových pozic (ásan), do kterých byste se normálně nedostali. Krásně se díky němu například otevírá hrudník a protahují záda. Existuje hodně druhů jógy a objevují se stále nové. Jedním z novějších typů jógy je tzv. fly nebo taky aerial jóga, česky „létající jóga“, která se cvičí ve vzduchu, v závěsných sítích. Jedná se o zábavné jógové cvičení, které si můžete vyzkoušet i sami doma. Stačí si pořídit závěsný systém pro jógu MASTER HAMMOCK a přemluvit partnera, aby Vám jej připevnil ke stropu nebo si jej připevníte na zahradě k houpačkovému stojanu, či kdekoliv venku, třeba na strom. Říká se, že jóga je úplně pohodička, ale věřte, že při józe se občas i dost zapotíte. Proto je dobré pořídit si také ručník na jógu, který si roztáhnete na podložku a ta Vám tak nebude klouzat.

Myslíte si, že jste na jógu příliš zkrácení a nikdy se neohnete až k zemi? O tom jóga sice není, ale pokud je přeci Vaší ambicí dotknout se v předklonu země, trénujte s jógovým popruhem.Díky němu se postupně poprotahujete tak, že dotknout se palce u nohy už nebude problém.

AKČNÍ JÓGA SET
PODLOŽKA NA JÓGU + BLOK + TAŠKA
Zobrazit

Říkáte si, že jóga může být super, ale do jógového studia se nedostanete, protože Vám nemá kdo pohlídat děti? Nevadí, cvičit můžete i s dětmi. Stačí je dobře namotivovat. Pořiďte jim taky podložku na cvičení, ukažte jim, že pohyb je fajn a možná se budete divit, jak je cvičení chytne a hlavně si užijete hezký společně strávený čas.zoomJoga
zoomJoga
zoomJoga
zoomJoga


Vyberte si, pro jógu máme vše


produkt

Jógové
podložky

neklouzavé, ideální tloušťka, hezký design

Vyberte si
produkt

Bloky
na jógu

pomůcka pro oporu ve složitějších a balančních pozicích

Vyberte si
produkt

Jóga
kruhy

pomůcka pro wheel jógu, podpora v záklonových pozicích, otevření hrudníku

Vyberte si
produkt

Doplňky
na jógu

jóga pásky, ručníky, závěsný systém na fly jógu

Vyberte si


Chceš mít dopravu od 2 000 Kč ZDARMA? Vstup do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte se