mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Hurikán

Odrážedlo pro nejmenší děti

Odstrkovadla, motorky, endura? Ano, i takto bývají nazývána odrážedla pro nejmenší jezdce, kteří se na nich učí udržovat rovnováhu a stabilitu. Odrážedlo pro děti však není pouze přípravou na skutečné kolo. Je to také výborná balanční pomůcka, která může vašeho potomka bavit i několik let.

Odrážedla pro nejmenší řidiče i řidičky

Naše bohatá nabídka zaujme kluky i holky! Kromě barvy se výrobky odlišují i technickými parametry, třeba výškou sedla od země, typem rámu nebo řídítek. Všechny detaily snadno zjistíte v popiscích a uvidíte na fotografiích v našem e-shopu. V sortimentu nechybí ani velmi oblíbená odrážedla MASTER. Najdete je ve čtyřech konstrukčních provedeních a v různých barevných kombinacích.

Jak vybrat odrážedlo

Při výběru dětského odrážedla byste měli věnovat pozornost následujícím vlastnostem:

    ● Celková hmotnost odrážedla je většinou ovlivněna materiálem, ze kterého je vyrobeno. Vybírat můžete mezi plastovými, aktuálně módními dřevěnými nebo odolnými kovovými. Některé značky nabízejí i odlehčené varianty, což ocení hlavně nejmenší děti.

    ● Zvažte, jestli bude váš malý závodník potřebovat brzdy. U nejmenších dětí nejsou většinou potřeba, protože malé dětské ručičky mají problémy s jejich ovládáním. Pokud však chcete svého potomka připravit na brzdění u jízdního kola anebo prostě chcete mít jistotu, volte odrážedla s brzdami. Těch je u nás většina.

    ● Na trhu jsou k dispozici různé typy kol nafukovací, plastová nebo tzv. bantamová. Výhodou plastových a bantamových kol je jejich vysoká odolnost, nelze je propíchnout, hůře však tlumí nárazy. Nafukovací kola jsou vhodnější do náročnějšího terénu.

Pro správný výběr jsme pro vás připravili i podrobnější návod, jak vybrat ideální odrážedlo pro nejmenší děti.

Jezdíme bezpečně

Ať už hledáte odrážedlo pro nejmenší děti od 1 roku nebo pro děti starší, vždy myslete na jejich bezpečnost. Vyberte jim proto vhodné ochranné pomůcky, jako jsou helma, chrániče loktů a kolen nebo třeba zvonky. Viditelnost malého jezdce ve tmě výrazně zvýší reflexní prvky, například pásky nebo vesty. Užitečnou pomůckou mohou být i chrániče na boty, které zajistí, že váš potomek neprodře všechny svoje tenisky.

Dětské odrážedlo pro nejmenší může posloužit jako skvělý dárek k narozeninám, Vánocům nebo ke Dni dětí!

Chcete dětem pořídit jejich první nebo nové odrážedlo? Prozkoumejte naši kategorii Dětská odrážedla nebo navštivte náš e-shop

Přečtěte si také:

Jak vybrat dítěti správné odrážedlo

Bezpečná jízda na odrážedle

Chceš mít dopravu od 2 000 Kč ZDARMA? Vstup do MASTER SPORT active!
Zaregistrovat se