mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Hurikán

Jaké příslušenství na stolní tenis lze dokoupit

Stolní tenis, nebo-li ping pong, je bezesporu jeden z nejrychlejších sportů vůbec. Stejně jako kterýkoliv sport má také stolní tenis své příslušenství a doplňky. Toto příslušenství a doplňky se ke stolnímu tenisu pořizují hlavně z toho důvodu, aby vaše sportovní vybavení (pálky na stolní tenis, stoly na stolní tenis) netrpěly a vydržely vám co nejdéle.Co si budeme povídat, za základní výbavu stolního tenisu utratíte nemálo peněz, tak pro ty, kteří chtějí udržet své sportovní vybavení pro stolní tenis dlouhodobě kvalitní, doporučujeme opatřit alespoň základní příslušenství. Pojďme se tedy podívat na základní příslušenství a doplňky, které lze společně s pingpongovým stolem či pálkou na stolní tenis v našem obchodně zakoupit.

Základní příslušenství pro stolní tenis rozdělujeme podle účelu:

  • pro pravidelný přehled ohledně skóre během hry stolního tenisu
  • pro zlepšení dovedností hraní stolního tenisu
  • pro zvýšení ochrany pálek na stolní tenis
  • pro pravidelnou údržbu pálek na stolní tenis
  • pro pravidelnou údržbu stolů na stolní tenis
  • pro zvýšení ochrany stolů na stolní tenis

Do skupiny základního příslušenství ke stolnímu tenisu patří obaly na pálky na stolní tenis, čističe na pálky na stolní tenis, ochranné plachty na stoly na stolní tenis, ukazatel skóre na stolní tenis nebo například tréninkový trenažér stolního tenisu .

Proč potřebuju obal na raketu?

Pro zajištění dlouholeté životnosti vaší pingpongové rakety jsou určeny ochranné obaly na rakety na stolní tenis. Ochranné obaly účinně chrání rakety proti poškozením, ale hlavním úkolem obalu je hlavně ochrana potahu pálek na stolní tenis před poškozením, zašpiněním nebo třeba umaštěný.

Jakým způsobem zabezpečím pravidelnou údržbu ping pongové rakety?

Pro zvýšení životnosti vaší rakety na stolní tenis je třeba o pingpongovou raketu pravidelně starat. Na trhu jsou k dostání různé varianty prostředků, které zbaví vaši pingpongovou raketu od všech nečistot. Tímto dojde například ke zvýšení rotace nebo točivosti potahů. K tomu, abyste dosáhli dokonalé čistoty vaší pingpongové rakety, jsou určeny čističe pálek na stolní tenis. Čistič odstraní z povrchu pálky mastnotu a zároveň povrch vaší pingpongové rakety šetří. Současně čistič obnovuje vzhled a konzervuje účinky nového potahu pingpongové rakety.

Jak můžu zvýšit ochranu svojeho stolu na stolní tenis?

Abyste zamezili poškrábání svého pingpongového stolu, je dobré pořídit ochrannou plachtu, která krásně zabrání zničení stolu. Na trhu seženete ochranné plachty jak pro vnitřní stoly na stolní tenis, tak ochranné plachty pro venkovní stoly na stolní tenis.

Jak měřit skóre?

Abyste při hře měli vždy aktuální přehled ohledně skóre, doporučujeme si pořídit ukazatel skóre na stolní tenis. Ukazatel skóre můžete zakoupit buď plastový, nebo kovový.

Trenažér - ideální parťák

Máte-li zájem si zvýšit vaše dovednosti ve stolním tenise a nemáte protihráče, doporučujeme si pořídit tréninkový trenažér stolního tenisu. V našem obchodě můžete zakoupit tento tréninkový trenažér, který je vhodný pro všechny úrovně hráčů stolního tenisu. Tento robot je hlavně ideální pro hráče začátečníky. Je dokázáno, že trénink s tímto trenažerem je až deset krát intenzivnější než klasický trénink s protihráčem. Díky tomuto půjde vaše výkonnost daleko rychleji nahoru. Můžete si vyzkoušet všechny údery včetně samotného podání. Instalace trenažeru je snadná, je zavěšen za stolem a jeho zásobník pojme až 300 míčků.


Vybírejte ze široké nabídky příslušenství

Skladem: 5 kusů
Trenažér na stolní tenis DONIC Robopong 2055
Doprava zdarma
26 489 Kč
Dodací lhůta 5 pracovních dnů
Ukazatel skóre na stolní tenis - plastový
569 Kč
Dodací lhůta 5 pracovních dnů
Stolní tenis set SPOKEY Roll Joy
451 Kč
Přečtěte si také


Sponeta - odborníci na stolní tenis


Čti více

Jak vybrat míčky na stolní tenis


Čti více

Co potřebuji, abych mohl začít hrát stolní tenis


Čti více


Chceš mít dopravu od 2 000 Kč ZDARMA? Vstup do MASTER SPORT active!
Zaregistrovat se