Simona KRAINOVÁ - ambasadorka MASTERSPORT.cz⏩
mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Výprodej

Nadzemní bazény s kovovou konstrukcí

Nafukovací bazény s pevnou podpůrnou konstrukcí

Tyto bazény se skládají z trubkové podpůrné konstrukce, která se do sebe zacvakává pomocí jednoduchých klipsů. Jejich stěna je pořád kolmá a rovná a tak u těchto bazénů při koupání nepřicházíte o koupací plochu, jako je tomu u bazénů nafukovacích. Lépe tak využijete vnitřních prostor bazénů a můžete tak udělat nějaké to tempo navíc. V těchto bazénech se tedy lépe plave.

Jejich montáž je opět velmi jednoduchá. Bazény mohou být kruhové nebo obdélníkové.

K čištění vody u těchto bazénů můžete využít mechanické i automatické vysavače. Je třeba pamatovat, že tyto bazény nelze zakopávat do země, jinak by se zdeformovaly a zničily.

Bazény s plnou stěnou

Tyto bazény jsou vybaveny souvislou plechovou stěnou s antikorozní ochranou a mrazuvzdornou folií. Stabilitu zajišťují svislé kovové vzpěry.

Jedná se o kruhové a oválné bazény. Vnitřní fólie z měkkého PVC je dostatečně bezpečná i pro děti. Na některé typy plechových bazénů můžete umístit i dekorativní fólii, imitující například různé typy dřeva. S pevnou konstrukcí se rozšiřuje pole pro nákup přídavných zařízení jako jsou ohřívače vody, vysavače nečistot či tepelná čerpadla. Kvalitu vody nejlépe udrží písková filtrace.

Tyto bazény jsou o něco dražší. Ceny nejmenších pevných nadzemních bazénů se pohybují již kolem 2000 Kč, větší nás vyjdou i na více než deset tisíc korun bez příslušenství.

Příslušenství k nadzemním bazénům

K zahradním bazénům lze dokoupit celou řadu příslušenství k bazénům, která Vám buď mohou pomoci s jeho údržbou (např.plachty, bazénové filtrace, schůdky , bazénové vysavače,skimmery a tak dále) nebo Vám zpříjemní koupání (např. a href="https://www.mastersport.cz/bazeny-prislusenstvi-bazenum-c-5_74/druh-prislusenstvi_solarni-ohrevy-panely-sprchy">ohřívače , bazénová zastřešení. Nebo se také mohou postarat o zábavu (skluzavky, protiproudy a podobně ).

Pro hygienicky nezávadnou a na esteticky dobře vypadající vodu je nezbytná také bazénová chemie.

Jak vybírat zahradní bazén?

Při výběru bazénu bychom měli kromě finančních prostředků zhodnotit zejména počet osob a účel použití. Pro děti jsou určeny dětské bazény , které splňují adekvátní nároky.

Dospělí plavci budou volit dražší a větší varianty. Pro kondiční plavání Vám může postačit bazén o rozměrech zhruba 2,5×4,5 m, s protiproudem a hloubkou okolo 1,3 m. Pro rodinu s dětmi je zase dobrou volbou například bazén různě zalomených tvarů nebo bazén s odděleným brouzdalištěm.

Přečtěte si také:

Jak vybrat bazén a jeho příslušenství

Nadzemní bazén - ideální koupačka

nebo přejděte rovnou do kategorieNadzemní bazény s konstrukcí na našem e-shopu.

Chceš mít dopravu od 2 000 Kč ZDARMA? Vstup do MASTER SPORT active!
Zaregistrovat se