Simona KRAINOVÁ - ambasadorka MASTERSPORT.cz⏩
mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Výprodej

Příslušenství k trampolínám pro bezpečné i zábavné skákání

Trampolíny dokáží udělat obrovskou radost nejen všem malým i velkým členům rodiny, ale také návštěvám. Skákání uvolňuje endorfiny a zlepšuje náladu. Při nákupu myslete na příslušenství, protože snižuje riziko úrazu a zvyšuje komfort při skákání. Náhradní díly zase zajistí, že trampolína nezůstane odložená v koutě.

Základní příslušenství k trampolínám je následující:

✅ 1. Ochranná síť na trampolínu

✅ 2. Ochranná síť pod trampolínu

✅ 3. Schůdky a ochranná plachta na trampolínu

✅ 4. Souprava na ukotvení trampolíny

✅ 5. Madlo na trampolínu

1. Ochranná síť na trampolínu

Ochranná síť zamezí případnému vypadnutí a nepříjemnému zranění, které může, hlavně u dětí, nastat. Dvojí zajištění vstupu zipem i přezkami, jako je to u sítí MASTERJUMP, zajistí ještě vyšší bezpečí.

2. Ochranná síť pod trampolínu

Ochranná síť pod trampolínu zabrání tomu, aby se do prostoru pod ní dostali vaše děti nebo třeba domácí mazlíčci.

3. Schůdky a ochranná plachta na trampolínu

Schůdky zjednoduší přístup na odrazovou plochu hlavně menším dětem a zamezí uklouznutí při vstupu. Ochranná plachta zase chrání před rozmary počasí a ptactva, zároveň zvýší životnost produktu. Skákat tak můžete i po dešti, protože skákací plocha nebude mokrá a kluzká.

4. Souprava na ukotvení trampolíny

Stabilitu trampolíny zlepšíte ukotvením k zemi. Kromě toho ji budete moci přesunout bez toho, aby vypadávala spodní část nohou. Hodí se pro kruhové, ale i obdélníkové tvary.

5. Madlo na trampolíny

Skákání v byte bude nejen zábavnější, ale také bezpečnější, pokud zakoupíte také dodatečné madlo. Nezapomeňte, že kolem trampolíny by měl být volný prostor min. jeden metr.

Náhradní díly k trampolínám

Při poškození nebo opotřebení oceníte možnost okamžitě objednat náhradní díly (pružiny, odrazovou plochu, kryty pružin, atd.). Náhradní pružiny s antikorozní úpravou doporučujeme zakoupit přímo s nákupem nové trampolíny, aby byly v případě nouze vždy po ruce. Na trhu jsou samozřejmě různé univerzální odrazové plochy, pružiny apod., ale nejlépe přeci jen padnou originální náhradní díly.

Údržba trampolín

Péče o trampolíny je jednoduchá. Zašpiněná místa stačí umýt běžným čisticím prostředkem (stačí obyčejný saponát). Před montáží nezapomeňte namazat ocelové spoje vazelínou.

Pokud váháte, kterou trampolínu vybrat, možná vám pomůže toto video o trampolínách MASTERJUMP:

Zvažujete koupi trampolíny pro své děti nebo vnoučata? Navštivte náš e-shop nebo klikněte přímo na kategorii Trampolíny.

Přečtěte si také:

Jak vybrat správnou trampolínu

Chceš mít dopravu od 2 000 Kč ZDARMA? Vstup do MASTER SPORT active!
Zaregistrovat se