Simona KRAINOVÁ - ambasadorka MASTERSPORT.cz⏩
mastersport.cz
596 633 216
Přihlásit
/
Registrace
Stolní tenis Parkour Výprodej
BLACK FRIDAY slevy! Nejlepší čas na nákup dárků!


Simona Krainováambasadorka MASTERSPORT.cz

Miluje sport, hlavně běhání a spolu s celou svojí rodinou žije velmi aktivně. Modelka, herečka, matka dvou dětí a úspěšná podnikatelka Simona Krainová moc dobře ví, že sport je nejlepší zábava i relax.

Čas strávený s rodinou je pro ni vším, a tak se ho snaží vyplnit zábavně a kvalitně - hlavně sportem. Ke zdravému pohybu vede také své dva syny, kteří rádi zkoušejí různé sporty.

Jsme proto velmi rádi, že se Simona rozhodla spolupracovat s naším e-shopem a můžeme ji přivítat jako novou ambasadorku MASTERSPORT.cz, e-shopu, kde najdete sportovní vybavení pro rodiny s dětmi i single sportovce na celý rok.


Na úvod naší spolupráce nám Simona odpověděla na několik otázek, jak jinak než o sportu!


Ví se o Vás (a nejen z Vašeho Instagramu ), že máte vřelý vztah ke sportu, hlavně k běhu. Proč vlastně běháte?

  • Běh je pro mě nejen ten nej výdej energie, protože já prostě potřebuji ten pocit, že jsem ze sebe vydala opravdu vše, ale také obrovský relax, čistá hlava a dobrá nálada. Jsou to sice náročně, ale vlastně příjemně spálené kalorie. Ten pocit po běhu mi zatím žádný jiný sport nedal. Takže nejen zdravé a pevné tělo, ale i zdravá mysl. To je pro mě běh.

Kdo nebo co Vás k běhu přivedlo a jak dlouho už běháte?

  • Přivedlo mě k němu nevítaných pár kilo navíc :) a taky lenost. Ale to už je dávná minulost, naštěstí! Ani nevím, kdy jsem vlastně s během začala, ale je to určitě pár hezkých let :)

Kolik km týdně naběháte?

  • Já, když se do něčeho pustím, tak vždy po hlavě a na sto procent, takže jsem běhala někdy i dvakrát denně :). Nějak jsem si vžila ranní rutinu 10 km denně, ale nic se  nemá přehánět, takže trochu ubírám a spíš si ho užívám již jako relax.

Běháte raději na pásu nebo venku?

  • Nejraději běhám venku v přírodě a když je krásně :), to nemá chybu. Při běhání si nějak to vše kolem dokážete víc užívat...asi ty endorfiny :). Pás je zase velká úspora času, což při mé práci a navíc s dětmi je pro mě každá minuta drahá a taky v zimě je určitě pohodlnější. Já jsem spíš letní typ :). Takže v zimě musí můj běžecký pás hodně vydržet už jen proto, že na něm běhá i můj manžel.

Máte jeden z nejvýkonnějších běžeckých pásů značky MASTER. Jak jste se svým běžeckým pásem spokojená?

  • Běžecký pás je úžasný. Hlavně proto, že je velmi tichý a odpružený, což je důležité pro ochranu kloubů, taky se velmi jednoduše ovládá a má dva turbo ventilátory, a to vám dokáže běh na páse velmi zpříjemnit. 

Děláte kromě běhu ještě nějaký jiný sport?

  • Mám ráda plavání a taky cvičím a posiluju, to je při pravidelném běhání nutnost. Momentálně se chystám na pravidelné tréninky s trenérem Janem Kempou, se kterým trénuje i moje ségra a prý se mám na co těšit :). Tak se těším :)

Simoně za krásné odpovědi moc děkujeme.


Pokud chcete sledovat celý příběh Simony a MASTERSPORTu , sledujte instagramový profil @mastersportcz a hlavně pak přímo profil Simony Krainové na @simonakrainova


pas master fc100

Celá nabídka běžeckých pásů

Vyberte si

Chceš mít dopravu od 2 000 Kč ZDARMA? Vstup do MASTER SPORT active!
Zaregistrujte se